Rzeszów

ul. Śniadeckich 20c/1

gloria.rzeszow@wp.pl

© 2016 KLINIKA PIĘKNA GLORIA

Katerina Boreyko

tel. 790 247 141

tel. 531 061 031

Katerina Boreyko

tel. 790 247 141

tel. 531 061 031

Katerina Boreyko

tel. 790 247 141

tel. 531 061 031

Krystyna Szczęch

531 061 031

Bądź na bierząco z nowościami ze świata kosmetyki i medycyny estetycznej. Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail poniżej i kliknij "Wyślij"

Krystyna Szczęch

531 061 031

509 655 076 

Bądź na bieżąco w dziedzinie kosmetologii, medycyny estetyczniej oraz ziołolecznictwa.

Jako pierwszy dostań krótką informację o aktualnościach i promocjach od Kliniki Piękna Gloria w Rzeszowie.

 
 
Wyślij Wyczyść

SZKOLENIE - KLASA BARS

PRAKTYCZNA NAUKA ZABIEGU

Wciąż zmagamy się z problemami, zarówno fizycznymi jak i mentalnymi, nie przypuszczając nawet, co leży u podłoża tego wszystkiego. Czy zadajesz sobie czasem pytanie: Dlaczego coś się ciągle nie zmienia? Co mogę zrobić by być bardziej kreatywny i spokojny wewnętrznie? Zapraszam wszystkich tych, którzy czują, że można inaczej, jeszcze świadomiej i ponad wszelką definicję. BARS będzie co najmniej najlepszym masażem głowy, jaki kiedykolwiek miałeś lub miałaś. A w najlepszym wypadku? Zmieni sposób, w jaki funkcjonujesz w życiu – na tyle, na ile Ty na to sobie pozwolisz. 

To, co nazywa się BARS to sesja delikatnej “akupresury”, pobudzenia energetycznego 32 punktów na głowie, które odpowiadają za różne aspekty naszego funkcjonowania w tej rzeczywistości. Dla przykładu: są punkty dotyczące pieniędzy, własnego potencjału, nastroju, zdrowia, procesu starzenia się, seksualności, kontroli, wdzięczności, spokoju. Są nazywane barsami (z ang. pręt), ponieważ są liniami energetycznymi przebiegającymi z jednej strony głowy na drugą. Trzymając palce na punktach BARS uwalniamy nagromadzone myśli, nastawienia, uczucia, emocje, oceny, które każdy z nas kumuluje w sobie.

To tak jak dobrze nam znane, intuicyjne masowanie punktów na skroniach przy bólu głowy, z tym, że punktów BARS jest aż 32 i nawet jedna sesja jest głęboko transformującym darem, sięgającym znacznie dalej niż dobre samopoczucie – aż do zmiany świadomości.

Jak to działa?

Trzymanie palców na punktach BARS rozładowuje elektromagnetyczny komponent, który sami generujemy w naszym polu energetycznym kiedy czujemy się „zdołowani“, bez inspiracji, gdy tworzymy ocenę, gdy stale powtarzamy pewne nastawienia i doświadczenia.

Specjaliści neurobiologii zarejestrowali zmiany w falach mózgowych, które przechodzą ze stanu beta do alpha w ciągu 1,5 godzinnej sesji. Jak może być jeszcze lepiej? Bez wysiłku osiągamy stan umysłu, w którym jedynie sporadycznie znajdujemy się podczas sesji głębokiej medytacji.

Czy możesz sobie wyobrazić, jakie to uczucie?

Powiem tylko, że wstajesz czując się o 10 tysięcy lat lżejsza. Sesja BARS jest bezingerencyjnym rozładowaniem nagromadzonych podświadomych “napięć”. Dzięki temu wzrasta nasz wewnętrzny spokój, stajemy się mniej reaktywni w sytuacjach, którym do tej pory pozwalaliśmy wyprowadzić nas z równowagi. BARS w bardzo wielu przypadkach leczy ze stanów głębokiej depresji, nadpobudliwości, przewlekłego stresu, uzależnień, niesamowicie pobudza kreatywność.

Może po sesji wreszcie odważysz się zadać pewne pytania? Może nastąpi po niej ten długo oczekiwany moment “wow” i “aha!” i wybierzesz inaczej? A dolegliwość, na którą próbowałeś już wszystkiego ustąpi?

Access Bars® pomógł tysiącom osób zmienić wiele aspektów w ich ciele, życiu, łącznie z problemem bezsenności, zdrowia, nadwagi, pieniędzy, seksu, związku, lęku, stresu i wielu innych. W najgorszym razie poczujesz się jak po najdoskonalszym masażu w życiu. W najlepszym – całe twoje życie może z łatwością przejść wspaniałą odmianę.

Ukończenie Klasy Bars® jest podstawowym warunkiem do wzięcia udziału we wszystkich Klasach Access Consciousness®, dzięki czemu twoje ciało będzie mogło z łatwością transformować i otrzymywać wszystkie zmiany, które wybierzesz.

Czas trwania: 1 dzień

Wymagania: brak

Cena: 950 zł