fbpx

Ciało

Body detox

Jest to naturalna metoda oczyszczenia organizmu z toksyn. Polega ona na zanurzeniu stóp w specjalnej misce z wkładką energizującą, wytwarzającą pole bioenergetyczne i strumień elektronów. W trakcie zabiegu, pod wpływem wydzielanych z organizmu toksyn, woda zmienia (…)

Więcej

Fala uderzeniowa

Jeśli chcesz poprawić stan swojej skóry lub rozbić cellulit, to przyjdź i koniecznie skorzystaj z terapii X-Wave – fali akustycznej. Fala uderzeniowa, którą wykorzystujemy do rozbijania podskórnej tkanki tłuszczowej, efektywnie uwalnia tzw skórkę pomarańczową. (…)

Więcej

Radiofrekwencja

jest nowoczesnym zabiegiem wykorzystujacym fale radiowe,które przenikając do skóry własciwei oraz tkanki podskórnej stymuluja je powodując ujędrnienie i poprawę stanu struktury tkanek głęboko położonych. Zabieg stosujemy na twarzy jak również na całym ciele, bardzo dobre (…)

Więcej

Depilacja woskiem

Nasze Studio specjalizuje się w depilacji delikatnych i wrażliwych miejsc, w tym stref intymnych. Światowej klasy produkty do profesjonalnej depilacji wszystkich obszarów ciała. Wyróżniają się wyjątkowo wysoką zawartością żywicy najlepszej jakości, przez co mają doskonałą przy(…)

Więcej