fbpx

Access Bars

to jednodniowy warsztat rozwojowy, podczas którego wykonasz dwie sesje Bars i dwie otrzymasz.

Czy można tak po prostu żyć szczęśliwie, bez napięcia, presji i ciągłego oceniania samego siebie? Za taką oceną bardzo często idzie krytyka, upominanie i ciągłe nawoływanie do życia według wzorów i zasad innych ludzi. Czujemy się napięci i zobowiązani do postępowania, które ucieszy wszystkich innych, a nie nas samych. Często takie działanie jest zupełnie nieświadome i nawet nie wiemy, co nas popycha do takiego a nie innego postępowania.

Nie musi tak być! Można się uwolnić od ograniczających nas programów zamieszkujących naszą podświadomość. Zostały one wdrukowane nam w toku życia, edukacji, poznawania innych ludzi i przeżywanych doświadczeń. Wszystkie jednak zdobyte doświadczenia możemy z powodzeniem zmienić ze szkodliwych i ograniczających, na korzystne, budujące i służące naszemu rozwojowi.

Temu właśnie służy kurs Bars. To zabieg, który resetuje nasz logiczny umysł, uwalnia z ograniczeń i destrukcyjnych programów. Dzięki niemu otworzysz się na obfitość, dobro i przyjemność, których podświadomie sobie cały czas odmawiasz a przede wszystkim odzyskasz spokój,radość i lekkość. Czy Twoja praca musi być ciężkim zadaniem, z którym mierzysz się wbrew sobie? Nie! To wdrukowane doświadczenie każe Ci wierzyć, że na wszystko trzeba zapracować z trudem i mozołem. A gdyby tak zyskiwać i móc się tym jednocześnie cieszyć? Brzmi niewiarygodnie? Wręcz niemożliwie! Ale tak właśnie może się stać.

Dzięki kursowi Bars nauczysz się praktycznie w jaki sposób przeprowadzać sesje access Bars nie tylko u siebie, ale również u innych. Dowiesz się, co zrobić, by uwolnić siebie od ograniczających przekonań i szkodliwych wierzeń i jak działać, by innym również podarować taką wolność.

W czasie warsztatów samodzielnie doświadczysz oczyszczającej mocy zabiegu Access Bars i pod czujnym okiem instruktora będziesz mógł przeprowadzić go na innym kursancie. Wzajemne poznawanie mocy zabiegu pozwala na jego pełniejsze i głębsze zrozumienie, a co za tym idzie na znacznie lepsze stosowanie go w przyszłości.

Zabieg nie tylko otwiera na obfitość. Pomaga ją przyjąć, zrozumieć i zaakceptować. W czasie kursu nie tylko samodzielnie przejdziesz oczyszczającą przemianę, ale nauczysz się ją również wprowadzać w życiu innych ludzi.