fbpx

Access Bars

to jednodniowy warsztat rozwojowy, podczas którego wykonasz dwie sesje Bars i dwie otrzymasz.

Czy można tak po prostu żyć szczęśliwie, bez napięcia, presji i ciągłego oceniania samego siebie? Za taką oceną bardzo często idzie krytyka, upominanie i ciągłe nawoływanie do życia według wzorów i zasad innych ludzi. Czujemy się napięci i zobowiązani do postępowania, które ucieszy wszystkich innych, a nie nas samych. Często takie działanie jest zupełnie nieświadome i nawet nie wiemy, co nas popycha do takiego a nie innego postępowania.

Nie musi tak być! Można się uwolnić od ograniczających nas programów zamieszkujących naszą podświadomość. Zostały one wdrukowane nam w toku życia, edukacji, poznawania innych ludzi i przeżywanych doświadczeń. Wszystkie jednak zdobyte doświadczenia możemy z powodzeniem zmienić ze szkodliwych i ograniczających, na korzystne, budujące i służące naszemu rozwojowi.

Temu właśnie służy kurs Bars. To zabieg, który resetuje nasz logiczny umysł, uwalnia z ograniczeń i destrukcyjnych programów. Dzięki niemu otworzysz się na obfitość, dobro i przyjemność, których podświadomie sobie cały czas odmawiasz a przede wszystkim odzyskasz spokój,radość i lekkość. Czy Twoja praca musi być ciężkim zadaniem, z którym mierzysz się wbrew sobie? Nie! To wdrukowane doświadczenie każe Ci wierzyć, że na wszystko trzeba zapracować z trudem i mozołem. A gdyby tak zyskiwać i móc się tym jednocześnie cieszyć? Brzmi niewiarygodnie? Wręcz niemożliwie! Ale tak właśnie może się stać.

Dzięki kursowi Bars nauczysz się praktycznie w jaki sposób przeprowadzać sesje access Bars nie tylko u siebie, ale również u innych. Dowiesz się, co zrobić, by uwolnić siebie od ograniczających przekonań i szkodliwych wierzeń i jak działać, by innym również podarować taką wolność.

W czasie warsztatów samodzielnie doświadczysz oczyszczającej mocy zabiegu Access Bars i pod czujnym okiem instruktora będziesz mógł przeprowadzić go na innym kursancie. Wzajemne poznawanie mocy zabiegu pozwala na jego pełniejsze i głębsze zrozumienie, a co za tym idzie na znacznie lepsze stosowanie go w przyszłości.

Zabieg nie tylko otwiera na obfitość. Pomaga ją przyjąć, zrozumieć i zaakceptować. W czasie kursu nie tylko samodzielnie przejdziesz oczyszczającą przemianę, ale nauczysz się ją również wprowadzać w życiu innych ludzi.

Zabieg Access Bars jest pierwszym narzędziem z projektu Access Consciousness

Sesja Bars to bardzo delikatny masaż głowy można powiedzieć , że to rodzaj psychoterapii, poprzez delikatny dotyk, relaksuje się. To tak jak reset telefonu lub komputera.

Klient kładzie się na łóżku do masażu i najlepiej jak to możliwe relaksuje się. Oczywiście jeśli tylko ma ochotę może rozmawiać, wszystko jest wkładem:

 • Do sesji nie trzeba się przygotowywać jedyne co należy mieć gotowość na otrzymanie sesji;
 • Może się zastanowić czy coś w jego życiu nie działa tak jakby tego sobie życzył;
 • Sesja średnio trwa ok 1,5 godz. jednak to bardzo indywidualne.

Po sesji;

Otrzyma poczęstunek coś słodkiego, coś słonego i wodę gdyż nasz mózg pracuje w oparciu o te składniki, w związku z tym należy to uzupełnić.

Co się dzieje po sesji Access Bars:

 • przypływ sił życiowych;
 • wzrost poczucia własnej wartości;
 • poprawa percepcji, uczenia się i zapamiętywania;
 • wyraźne zmniejszenie gonitwy myśli;
 • redukcja stresu;
 • zmniejszenie poziomu lęków, irytacji, wyczerpania;
 • uczucie lekkości w głowie;
 • uczucie pokoju i spokoju i wiele więcej;
 • uczucie obudzenia kreatywnego.

 

Mogę Cię nauczyć sesji Bars – jestem trenerem z wieloletnim doświadczeniem

Kurs Access Bars 😉 to praktyczny kurs, podczas którego otrzymasz kompletną wiedzę o tym jak prowadzić sesję. Otrzymasz komplet materiałów, certyfikat potwierdzający Twoje kompetencje, możesz wykonywać sesje za pieniądze. Jest to jedniodniowy warsztat praktycznej nauki

Otrzymasz certyfikat, wpis do bazy danych Access Conscousness, co pozwala za pieniądze wykonywać sesje Access Bars i możesz na tym zarabiać.

 • Cotygodniowe spotkania Praktyków służą doskonaleniu oraz dalszemu rozwojowi;
 • Jeśli będziesz potrzebować więcej spotkań to jest to w cenie;
 • Cena za kurs to 1270, dla powtarzających 50% ceny, dzieci do 16 lat z osobą dorosłą za darmo.

Inaczej o Barsie 😉

 • jedna sesja= tydzien wakacji;
 • metoda ,która działa nawet jeśli w to nie wierzysz;
 • jak w zaledwie godzinę możesz zmienić całe swoje życie;
 • wyplątuje ludzi z bycia reakcją;
 • pokazuje jak funkcjonować z lekkością;
 • pozwala pozbywać się tysięcy punktów widzenia.

Access Face Lift

Facelift to niesamowity proces energetyczny, który odwraca starzenie na twarzy i tworzy podobne efekty na całym ciele oczywiście po wielokrotnym zastosowaniu. Każde Ciało ma swoje osobiste talenty,umiejętnosci i możliwości.  Kiedy zaczniemy to zauważać to będziemy mieli inne połączenie z nim i związek z nim.

Gary Douglas, założyciel ACCESS consciousness – “Świadomość jest umiejętnością bycia obecnym w swoim życiu w każdym momencie, bez oceny siebie czy kogokolwiek innego. To umiejętność otrzymywania wszystkiego, niczego nie odmawiania i kreowania wszystkiego, czego tylko potrzebujesz w swoim życiu – wspanialszego, niż to, które do tej pory miałeś i to co sobie możesz wyobrazić”.