fbpx

O nas

Studio Piękna – Gloria

Studio piękna Gloria to idealne miejsce dla każdej kobiety, która chce się zrelaksować, odpocząć i pięknie poczuć. W naszym salonie dostępne są bowiem nie tylko kosmetyczne zabiegi upiększające i zdrowotne, ale również odprężające masaże, pozwalające na odzyskanie równowagi. Nasze kompleksowe podejście do ciała, jako całości powoduje, że oddziałując na jedną jego część możemy jednocześnie stymulować drugą.

ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 20c/1, 35-006 Rzeszów, Polska

Wszystko na siebie wpływa, dlatego też proponujemy całościowe wsparcie. Idea holistycznej troski o ciało, to nie tylko sposób na piękny wygląd, ale również na znacznie lepsze samopoczucie, więcej energii do działania i znacznie wyższy poziom zadowolenia z życia.

W naszym studiu nie tylko poczujesz się pięknie. Odpoczniesz, zregenerujesz się, odzyskasz dobry nastrój i naładujesz się pozytywną energią.

A wszystko za sprawą właścicielki, która do swojej pracy podchodzi z niegasnącą pasją i ogromnym zaangażowaniem. Już od najmłodszych lat czuła w sobie pragnienie opiekowania się innymi i dbania o nich. Mogła je realizować poprzez opiekę nad młodszym rodzeństwem. Dawało jej to wiele satysfakcji i radości. Takie zainteresowania spowodowały, że kolejnym etapem edukacji stało się liceum medyczne.

Nauka profesjonalnego wspierania innych, nie tylko w zakresie dobrego samopoczucia ciała, ale również komfortu psychicznego, sprawiła, że pomoc stała się bardziej kompleksowa, fachowa i skuteczna. A najlepszym wynagrodzeniem była wówczas wdzięczność osób, którym udzielone zostało wsparcie.

Doświadczenie medyczne i w pewnym sensie opiekuńcze Pani Krystyna zdobyła podczas pracy na różnych oddziałach szpitalnych. To tam nauczyła się życzliwej, pełnej zrozumienia troski o ciało. Na tym jednak nie koniec. Sala operacyjna i opieka nad pacjentami pokazała również, jak ważne jest wsparcie psychiczne, gdy ciału coś dolega. Komfort psychiczny ma ogromny wpływ na samopoczucie ciała.

Kolejne lata zaowocowały prowadzeniem własnych biznesów. Początkowo była to perfumeria z produktami od ekskluzywnych marek. Sposób podejścia do klientek, wsparcie, doradztwo i troska sprawiły, że klientki z przyjemnością wracały nie tylko po perfumy, ale przede wszystkim porozmawiać.

Ciepłe słowa, motywacja do rozszerzenia działalności i zachęta klientek sprawiły, że Pani Krystyna zdecydowała się na rozpoczęcie nowej drogi. Drogi ze Studiem Piękna Gloria. Profesjonalne dobieranie perfum, uwzględnianie nie tylko potrzeb, ale również charakteru kobiety w dopasowywaniu odpowiednich procedur pielęgnacyjnych, spowodowało, że między klientkami a właścicielką nawiązała się więź pełna zaufania. To jest podstawą skutecznej i udanej pracy między klientką a kosmetologiem.

Dla podniesienia profesjonalizmu salonu Pani Krystyna ukończyła studia kosmetologii oraz liczne kursy rozwijające wiedzę i umiejętności i może teraz oferować wsparcie na najwyższym poziomie. Przy czym nieustannie się dokształca, by cały czas być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami.

W naszym Studio Piękna Gloria wszystkie zabiegi dopasowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby klienta, przedstawione zabiegi są jedynie propozycją, którą według potrzeb modyfikujemy.

Rezultaty po zabiegowe:
– Jędrna i elastyczna skóra – wygładzona, promienna, redukcja zmarszczek.

Przeciwwskazania:
– kuracje antybiotykowe, retinoidami, opryszczka, ciąża, okres karmienia, alergie na substancje aktywne, skłonności do bliznowców, stany zapalne, radioterapia, choroby autoimmunologiczne.

Postępowanie po zabiegach:
– nie drapać, nie dotykać skóry, nie stosować środków drażniących, nie depilować do 2 tygodni po zabiegu, stosować wysoką protekcję.

Twarz

Twarz wymaga bardzo dużo pielęgnacji. Wykonujemy depilacje, hennę oraz pilingi.

Bars

Niezwykły masaż głowy, który koi ból fizyczny, ale też zwalcza problemy mentalne.

Ciało

Radiofrekwencje, depilacje, ujędrnienie skóry. Zaopiekujemy się twoim ciałem.

Masaże

Rozluźnienie, poprawa nastroju, pozbycie się bólu. Nie czekaj aż poczujesz się gorzej.

Kursy

Nauczamy zarówno wykonywania zabiegu, jak i dobrego spojrzenia na świat.