fbpx

Twarz

Zmarszczki i blizny

Wśród dość popularnych niedoskonałości skóry znajdują się zmarszczki i blizny. Blizny powstają na skutek zagojonych ran, które były na tyle duże, że nie zagoiły się bez śladu. Zmarszczki natomiast pojawiają się z wiekiem i są naturalnym zjawiskiem, wynikającym z braku dostatecznej il(…)

Więcej

Cera naczyniowa i wrażliwa

Cera naczyniowa to problem, który dotyka wielu kobiet. Pękające naczynka wyglądają nieestetycznie i mogą nieco drażnić swoją obecnością. Można jednak temu zaradzić. Służą temu specjalne zabiegi i produkty kosmetyczne, które pozwalają uszczelnić naczynka w miejscu ich pę(…)

Więcej

Rewitalizacji i oczyszczenie skóry

Stres, ciągły pośpiech i szybkie tempo życia powodują, że bardzo wyraźnie to napięcie odbija się na naszej skórze. Staje się ona szara, wygląda na zmęczoną i osłabioną. Zdecydowanie taka skóra wymaga odżywienia i rewitalizacji. Służą temu oferowane w naszym salonie zabiegi (…)

Więcej

Trądzik

Trądzik to problem nie tylko młodych osób, które muszą się z nim zmierzyć szczególnie w okresie dojrzewania. Różnorodne rodzaje trądziku na twarzy powstają z różnorodnych przyczyn. Każdy też ma inną skłonność do jego powstawania, a ciało różnie się przed nim broni. Wszystko to (…)

Więcej

Przebarwienia

Przebarwienia skóry to zmiany w zakresie jej pigmentacji. Niekiedy powstają na skutek niewygojonych ran potrądzikowych. Innym powodem jest nierównomierne rozprowadzanie barwnika z powodu mniejszej jędrności skóry. Gromadzi się więc on w niektórych miejscach w zwi(…)

Więcej