fbpx

Zabiegi energetyczne

Access bars

Bars to nie jest w zasadzie tylko masaż. To zabieg energetyczny, który ma niezwykłe działanie, a jego efekty są dla pacjenta wręcz oszałamiające. Polega on na odblokowywaniu miejsce przepływu energii odpowiedzialnej za obfitość w różnych sferach. To obfitość pieniędzy, kariera (…)

Więcej

Energetyczny face lift

Jest to zabieg, który pozwala wyzwolić energię młodości, która przenika całego pacjenta. Jest to energia niejednorodna. Wpływa ona na całe ciało fenomenalnie, regenerująco i odmładzająco. W ten sposób powoduje, że doświadczane są różne oblicza (…)

Więcej

Energetyczna korekta wzroku

Jest to manualny zabieg z serii Access Body. Jego działanie jest rozszerzone i poza tym, że wspomaga on funkcje widzenia, to działa również bardzo intensywnie na zatoki, prowadząc do ich oczyszczenia. Istotnie poprawia jakość widzenia, wpływa na redukcję wad wzroku i(…)

Więcej

MTVSS

Molecular Terminal Valence Sloughing System. To niezwykły zabieg energetyczny, który pozwala na wycofanie wielu dysfunkcji z ciała. Ich źródłem są czasy, przestrzenie, rzeczywistości, zdarzenia. Poprawia samopoczucie i wzmacnia siły witalne organizmu. Odpowiednia stymulacja (…)

Więcej