fbpx

Access bars

to nie jest w zasadzie tylko masaż. To zabieg energetyczny, który ma niezwykłe działanie, a jego efekty są dla pacjenta wręcz oszałamiające. Polega on na odblokowywaniu miejsce przepływu energii odpowiedzialnej za obfitość w różnych sferach. To obfitość pieniędzy, kariera, kreatywność, świadomość, czas, przestrzeń, ciało i kilka innych. W sumie, takich punktów, które można odblokować jest 32.

W czasie zabiegu są one dotykane i masowane z różną intensywnością. Dzięki temu poszczególne obszary się otwierają, a pacjent staje staje się przygotowany na przyjęcie czekającej na niego obfitości.

Dotykanie poszczególnych punktów powoduje uwalnianie przekonań dotyczących poszczególnych obszarów. Pacjent jednak ma nad tym pełną kontrolę i sam decyduje, co chce ujawnić, a co chce zatrzymać dla siebie. Dzięki temu tempo zachodzącego procesu jest całkowicie zależne od pacjenta. Może być spokojne i stonowane. Może jednak przybrać zupełnie inny wyraz, a proces będzie dynamiczny i intensywny.

Masaż pozwala zdjąć istniejące w przekonaniach i emocjach blokady. Blokady, które nie pozwalają na zdobywanie i osiąganie sukcesów, na zyskiwanie i przyjmowanie całej obfitości świata. Pozwala na zdjęcie ograniczeń, które każą sobie odmawiać i zmuszają do rezygnowania z dóbr.

Po zabiegu człowiek odczuwa specyficzną błogość, spokój i ukojenie. Doznaje poczucia harmonii i bezpieczeństwa. Jest przepełniony pozytywną energią i otwarty na to, co może mu przynieść świat.